Ogłoszenie o naborze wewnętrznym nr 3/2014 - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym nr 3/2014

OGŁOSZENIE O NABORZE WEWNĘTRZNYM Nr 3/2014

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

starszy referent do spraw obsługi w zakresie wprowadzania danych do systemów informatycznych w Wydziale Kryminalnym

Wymiar etatu: 1,0

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu
ul. Piłsudskiego 2
41 – 200 Sosnowiec

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • rejestracja i modyfikacja informacji w policyjnych systemach informatycznych
    w celu rzetelnego gromadzenia danych oraz dokonywanie merytorycznej kontroli formularzy,
  • przetwarzanie przy wykorzystaniu dostępnych funkcji programu danych poprzez dokonywanie różnego rodzaju zestawień, porównań w celu dostarczenia informacji,
  • dokonywanie sprawdzeń w policyjnych i pozapolicyjnych systemach informatycznych w celu dostarczenia aktualnych danych.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca biurowa w systemie dwuzmianowym wykonywana w pomieszczeniu usytuowanym
    na wysokim parterze budynku.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy

  • oświetlenie naturalne i sztuczne,
  • wymuszona pozycja ciała,
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
  • budynek nie jest wyposażony w podjazdy dla osób niepełnosprawnych, brak toalet przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e:

  • wykształcenie: średnie,
  • doświadczenie: 1 rok w administracji publicznej.

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość obsługi komputera wraz z urządzeniami peryferyjnymi,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
    (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.),
  • znajomość przepisów Decyzji Nr 167 Komendanta Głównego Policji z dnia 19 marca 2008 r.
    w sprawie funkcjonowania zestawu centralnych zbiorów informacji tworzących Krajowy System Informacyjny Policji (Dz. Urz. KGP z 2008 r., Nr 10, poz. 57 z późn. zm.).

wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie średnie o kierunku informatycznym,
  • 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku w komórkach służb podległych MSW,
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej,
  • umiejętność samokształcenia.

Wynagrodzenie:

  • mnożnik 0,897
  • wynagrodzenie zasadnicze 1680,83 zł miesięcznie.