Ogłoszenie o naborze wewnętrznym nr 1/2013 - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym nr 1/2013

OGŁOSZENIE O NABORZE WEWNĘTRZNYM Nr 1/2013

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

inspektor do spraw transportu w Zespole Finansów i Zaopatrzenia

w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1,0

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu
ul. Piłsudskiego 2
41 – 200 Sosnowiec

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-prowadzenie gospodarki transportowej jednostki, wykonywanie doraźnych kontroli stanu technicznego pojazdów, dostarczanie pojazdów do warsztatów samochodowych oraz zlecanie ich naprawy,
-rozliczanie poleceń wyjazdów służbowych policjantów i pracowników Policji oraz sporządzanie załączników do list wypłat dodatkowych należności policjantów z tytułu ryczałtu za dojazd,
-prowadzenie bieżącej i terminowej korespondencji w sprawie szkód powstałych w majątku Policji, sporządzanie protokołów szkód oraz nadzorowanie prowadzenia wyjaśniających postępowań szkodowych,
-sporządzanie meldunków oraz opracowywanie pozostałej dokumentacji wypadkowej dotyczącej szkód transportowych,
-sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań z wykorzystania sprzętu transportowego, w tym: przebiegu kilometrów, zużycia materiałów pędnych i smarów,
-prowadzenie dokumentacji w zakresie badań specjalistycznych dla policjantów i pracowników Policji w celu uzyskania lub przedłużenia uprawnień do prowadzenia pojazdów służbowych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy n i e z b ę d n e:

wykształcenie: średnie,
doświadczenie: 1 rok na stanowisku związanym z gospodarką transportową.

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość przepisów Decyzji Nr 34 Komendanta Głównego Policji z dnia 2 lutego 2001 r. w sprawie organizacji obsług technicznych i napraw sprzętu transportowego w Policji

(Dz. Urz. KGP z 2001 r., Nr 4, poz. 42 i z 2009 r., Nr 8, poz. 38),

  • znajomość przepisów ustawy z dnia 7 maja 1999 r. o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego i Centralnego Biura Antykorupcyjnego (Dz. U. Nr 53, poz. 548),
  • umiejętność redagowania pism,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze w resorcie spraw wewnętrznych,
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • komunikatywność.

Wynagrodzenie:
mnożnik 0,885,
wynagrodzenie zasadnicze 1658,35 zł miesięcznie